Doplňkové moduly

Pro SolidWorks Composer existuje několik doplňkových modulů, které slouží k usnadnění práce či ke zdokonalení funkcionality.

SolidWorks Check a SolidWorks Path Planning

Doplňkový modul SolidWorks Check obohacuje SolidWorks Composer o ověřovací nástroje. Díky tomu je možné analyzovat dynamické i statické kolize mezi komponenty. Zajímavou funkci přináší doplňkový modul SolidWorks Path Planning, který je schopen ověřit proveditelnost montáže. Zároveň nabídne pomocí nástroje pro plánování trasy optimalizaci procesu montáže sestav. Jednoduše si tak ověříte správnost vaší konstrukce a eliminujete chyby ve vývoji výrobku.

3DviaSolidWorks Sync a SolidWorks Enterprise Sync 

Doplňkový modul SolidWorks Sync zaručuje asociativitu (založenou na XML) mezi produktem SolidWorks Composer a veškerými CAD systémy. Pomocí SolidWorks Sync se změny v metadatech, geometrii, BOM nebo výrobních informacích budou automaticky aktualizovat v dokumentech vytvořených ve SolidWorks Composer. Program SolidWorks Sync také obsahuje funkci plánování hromadných aktualizací při zohlednění zásadních změn výrobku, což dále usnadňuje udržování aktualizovaných materiálů.

3DVIA Mobile HD for iPad a 3DVIA Mobile for iPhone

Společnost 3DVIA vytvořila první interaktivní prohlížeč pro mobilní komunikaci, aby si zákazník mohl kdykoliv prohlédnout potřebná data. Data mohou mít zákazníci uložená bezplatně na svém internetovém účtu. Produkt je dostupný pro iPhone a iPad.

SolidWorks Composer Add-in

Přímo z prostředí SolidWorks umožňuje tento doplněk exportovat data do SolidWorks Composer.


";