Composer

SolidWorks Composer - produktová komunikace a dokumentace

Filozofie produktové řady SolidWorks Composer je jednoduchá: stanovit 3D jako univerzální komunikační jazyk jak pro výrobce, tak i pro spotřebitele. Sada produktů SolidWorks Composer umožňuje snadno vytvářet a sdílet myšlenky bez hranic, kromě hranic vaší fantazie.

SolidWorks Composer

3DVIA Airplane EngineKromě nového názvu (původní název je 3DVIA Composer) přináší SolidWorks Composer zcela novou dimenzi pro vaši produktovou komunikaci a zcela jistě změní váš pohled nejen na problematiku průvodní dokumentace výrobků.

SolidWorks Composer vám umožní vytvářet snadno produktové manuály, 3D animace, videa, působivé marketingové prezentace, instruktážní návody, simulace procesů a mnoho dalšího. Vaše návrhy, myšlenky a výrobky budete moci prezentovat za výrazně nižší náklady než doposud.

SolidWorks Composer výrazně přispívá k urychlení životního cyklu výrobku od návrhu po distribuci ke koncovému uživateli tím, že umožňuje vytvářet průvodní výrobkovou dokumentaci již během vývoje výrobku. To je možné díky tomu, že SolidWorks Composer umí zpracovat data z 3D CAD systémů a to i bez nutnosti vlastnit či instalovat licenci CAD systému. V případě modifikace výrobku je možné následným update promítnout změny do již vytvořené dokumentace.

Pro uživatele je SolidWorks Composer zajímavým nástrojem k prezentování veškerých informací vycházejících z 3D dat. Díky jednoduchosti ovládání a množství dostupných nástrojů posouvá hranici pro publikování informací směrem k vizualizacím.

SolidWorks Composer Player

SolidWorks Composer Player je bezplatný produkt, který je mnohem více, než jen jednoduchý prohlížeč. Slouží k distribuci interaktivních prezentací vytvořených v SolidWorks Composer.


";